Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
19.03 22:38 - От къде произлиза "Това да не ти е мандра?" и ...
Автор: getmans1 Категория: Политика   
Прочетен: 758 Коментари: 4 Гласове:
4

Последна промяна: 19.03 22:40

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
                                                                       * * * * *
                                                              И ПОСЛЕДИЦИТЕ 

                                     Партизански лагер - плющи се белот и табла,
                          пие се ракия и се замезва с кашкавал и сирене от мандрата.

                    След няколко ракии най-младият партизанин разпалено предлага:

             - Другарю командир, да нападнем поделението на жандармерията!

                                                        Командирът го срязва:

                                - Седай доле, бе, ахмак! Това да не ти е мандра.


... 
                                                                          * * * 

image

                             ... АКО НЯКОЙ ОЩЕ НЕ Е "СТОПЛИЛ" ЗА К"ВО ИДЕ РЕЧ

                                    НЕКА ГЛЕДА ВИДЕАТА МОЖЕ И ДА СЕ ДОСЕТИ

                                      ОТ КУДА ЧЕРПЕХМЕ "ЦЕНЕН" ЧЕЛЕН ОПИТ.

                                                                          * * *  











Гласувай:
4



Следващ постинг
Предишен постинг

1. vmir - Местните бягат, а канадците прииждат в руSSия (кога и мошеник1951 ще се върне там?): https://www.youtube.com/shorts/mhwut_Nnju8
20.03 05:03
цитирай
2. getmans1 - Що бе, не помниш ли, че "по видиобмена гледахме опашките и сериозният интерес който проявяват западняците към идеята на вв" ... :):):)
20.03 06:54
vmir написа:
- Местните бягат, а канадците прииждат в руSSия (кога и мошеник1951 ще се върне там?): https://www.youtube.com/shorts/mhwut_Nnju8
05:03

цитирай
3. getmans1 - Значинката, ... голем кеф е, уж мъжове да ми обсъждат мъжките мераци
20.03 10:07
... че в СССР "ВИСОКООБРАЗОВАНИ, дори о хабилитировани;

https://vencivaleri1951.blog.bg/politika/2026/03/20/replika.1981197

... :):):)))))))))))))))
цитирай
4. vmir - 3. getmans1 - Значинката, ... голем кеф е, уж мъжове да ми обсъждат мъжките мераци
20.03 21:20
Не е мое откритие, че когато уж без причина на някого му напиня да обсъжда чужди мераци, причината е, че на него му напиня да обсъжда своите мераци. Такива инфантилно вярват, че са в чуждата глава и не се усещат какво изнасят от своята. А кухините, които "виждат" в чуждите глави, са онова, на което се натъкват в своята.
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: getmans1
Категория: Политика
Прочетен: 8472274
Постинги: 3761
Коментари: 32733
Гласове: 11860
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930