Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
08.05 13:55 - Не споменавай името "ГЕТЬОВО" дори на майтап без да се прекръстиш ...
Автор: getmans1 Категория: Политика   
Прочетен: 1620 Коментари: 5 Гласове:
4

Последна промяна: 08.05 17:56

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
                                                                         * * * * *
                 ОСОБЕНО В НЕСКОПОСАНИ САТИРИЧНИ НАПЪНИ, ЧЕ ЗАМИРИСВА

        НА ДОЛНОПРОБНИ ЛЪЖИ, НИТОТО В ИНТРИГИ И РАЗНИ КЛЕТВИ, И  КЛЕВЕТИ.


                             Колкото до ашлаадисването то, самият аз съм аджамия

                                                и имам едва няколко успешни опита.

                             най-много да съм ти препоръчал на него етап да гледаш

                                              някой клип на Христо АШЛАМИНАТОРА.

                                  Сега има много клипове, има даже украински, които

                                 не ти препоръчвам - плодовете имат особен аромат,

                             който не се харесва на свикналите с Путинският 
"запах"!:)))

image

            https://www.eranova.bg/parvite-chereshi-v-burgas-se-prodavat-na-gramazh-25780


                ... ВЪПРЕКИ ВСИЧКО НАПЪНЪТ ТИ ЗАСЛУЖАВА ЕДИН по-ПОЗРАВ

                                    https://www.facebook.com/reel/1516550166500374

                 И НЕ ЗАБРАВЯЙ, КОНСТАТАЦИИТЕ НА @ getmans1 НЕ СА ОБИДА!


                           ... ЪХЪ, САМО ДА СИ КАЖА, ЧЕ ПАК НЕЩО ЗАВОНЯ :):):)

                                                                            * * *  



Гласувай:
4



Следващ постинг
Предишен постинг

1. vencivaleri1951 - Друг може да има грях-аз само съм се доверил на бургаска медия
08.05 14:48
Ти от украински сайтове май си прихванал от Зеленски -той само за да се изока и за ръкопляскане унищожава държавата си Е и за не малко пари
Ти какво печелиш , че скачаш с памперса си напред срещу ми, още повече, че в последно време съвсем доброжелателно пиша и те споменавам Вони от памперса пич
Колко до нескопосаното ми писане Възможно да си прав Аз сам се отказах преди 20 години да публикувам Един сърдитко сериозен журналист, а и ерудит друга класа в сравнение с групата ви ми скочи, че му казах да не се пилее и загърбва неща в които е класа Беше написал някакво криминале, на нива под моженето му Казах му го на по бира след квартално мачле То лудо , младо, обиди се и каза "Напиши ти и тогава публикувай" Отвърнах му и понеже дума, дума влачи и пред подпийнала компания всеки държи на своето и се обзаложихме Седнах и написах криминале на служебния компютър с качествен редактор, а и редакция на жена ми В угворения срок я дадох на спорещия с мен, той я прочел, даде я на издателство, смени корицата която друг приятел от компанията направи Даде я на известен в този бранш-брата на чичко филипов Пуснаха я в нечуван тираж за днес-3000 и поискаха продължение Изпълних желанието на издателство и направих втора книга Предговор бе направил известен за гилдията критик/за мен не/ Б Попов И книгите се продадоха Второ издание направиха и в момента от хеликон можеш да си ги поръчаш , а и на вторичния пазар ги има сигурно Виж как те лъжа Можеш обаче и да провериш Мръсни игри се казваше замислената трилогия Първата книга Злобаря, втората книга Мафия
Вдигнах си самочувствието като делиорманец блогър
Почнах да се заблуждавам че ставам писател , докато внук ми и дъщеря ми ме сволиха на земята Направих забележка за почти нецензурен израз, а той:
-А ти чел ли си си книгата?
Първото образование на дъщеря ми е филолог Има докторат по пастернак Каза ми само
-Тате , ние винаги ще те обичаме, но защо ти трябва да се занимаваш с неща в които не си добър , дори вреден Ти никога не си понасял чалга, а сам сега правиш чалга Мама не смее да ти го каже
Знаех че са прави, но ми харесваше да ме паздравяват, да виждам кигите на пазара Ухажваха ме за третата Днес пък почувствах удволетвореие , виждайки гласуването на кабинета Може би спрях навреме един кадърен отвсякъде човек да направи блестяща кариера и като журналист и като политик
Пак ти пиша добронамерено, но ти няма да разбереш

07 Май 2026, Четвъртък, 14:00 ч. Флагман Бг
Автор: Тервел ИЛИЕВ,

Масовият домат в момента влиза в страната на цена между 95 евроцента и 1,20 евро, но в търговската мрежа се предлага за 4-5 евро за килограм

Черешите се превърнаха в най-яркия символ на ценовия абсурд по пазарите. В Бургас проверка показва цени от 40 евро за килограм, като в малки търговски обекти стойността достига зашеметяващите 75 евро. Това вече не звучи като сезонен плод, а като луксозна стока, достъпна за тесен кръг купувачи.
цитирай
2. getmans1 - Ти не знаеш по кой свят ходиш бре, ...
08.05 16:12
... Вчера под попредния си постинг даже го писах ... спрях в едно село за кафе и даже пазрувах;
- домати /червени/ ... 1,456 Х 2,60 ... (розовите не ми харесаха външно на цена - 3.40 €)
- краставици .... 0,574 Х 2,70

... Бях доста изморен и не отидох на Пазаря, където избора е по-голям ... ТЕЗИ НЕЩА ПО СЕЛАТА СА ПО - СКЪПИ

... ОТДЕЛНО, иаз това което съм пуснал е от Бургаски сайт - И НА МЕН НЕ МИ Е ЯСНО, ТИ, КАКВО ПЕЧЕЛИШ???

... АЗ СЪВСЕМ НОРМАЛНО РЕАГИРАМ - не искам да ТРОЛИШ с намеци за сметка моят НИК - ОРТАК НА ЛЪЖЕЦ НЕ СТАВАМ.
цитирай
3. getmans1 - 18:09 - vencivaleri1951 ... Нещо загуби желание да общуваш - "добродушно", ДАЖЕ И недобродушно :)))
08.05 20:44
цитирай
4. vmir - Когато трактористите станаха поети и писатели: https://www.facebook.com/groups/234968516534389/permalink/27361278676810006/?rdid=0hE9lP8rGCo2mFwq#
08.05 21:55
Dimitar Kolev
ОРАН ЗА ПУТИН
НА Др Костадин Копейкин
Тръгваш пред изгрев. Мислиш си: „Време е!
Путин отдавна е буден вьв Кремьл".
Спираш край блока. С поглед размерваш.
Почваш напрегната, путинска оран.
Пееш от радост. А всичко край тебе все за любимия вожд ти говори.
Гледаш: наоколо трескав кипеж.
С тропот е пълна студената заран: трактори порят Тракийското поле, както в страната на Путин.
Долу, зад хълма, комини димят - светят в небето гърлата им алени.
Тия машини за тор и цимент, знаеш: изпрати ги Путин.
Как те вълнува днес всичко това!
С трепетни пръсти кормилото галиш: твоят могъщ и любим „Универсал" също дойде от страната на Путин.
Всичко е Путинско!
Караш със жар.
Караш до тъмно — щастлив и изкалян,
В тая борба за висок урожай ти и самият си путинец.
цитирай
5. getmans1 - На местна почва след Путин вече е РУНДЬО ЗЕЛЕНЧОРАПОВ и той има нужда от пбгрижване като облизване
08.05 23:15
vmir написа:
Dimitar Kolev
ОРАН ЗА ПУТИН
НА Др Костадин Копейкин
Тръгваш пред изгрев. Мислиш си: „Време е!
Путин отдавна е буден вьв Кремьл".
Спираш край блока. С поглед размерваш.
Почваш напрегната, путинска оран.
Пееш от радост. А всичко край тебе все за любимия вожд ти говори.
Гледаш: наоколо трескав кипеж.
С тропот е пълна студената заран: трактори порят Тракийското поле, както в страната на Путин.
Долу, зад хълма, комини димят - светят в небето гърлата им алени.
Тия машини за тор и цимент, знаеш: изпрати ги Путин.
Как те вълнува днес всичко това!
С трепетни пръсти кормилото галиш: твоят могъщ и любим „Универсал" също дойде от страната на Путин.
Всичко е Путинско!
Караш със жар.
Караш до тъмно — щастлив и изкалян,
В тая борба за висок урожай ти и самият си путинец.

цитирай
Търсене

За този блог
Автор: getmans1
Категория: Политика
Прочетен: 8405953
Постинги: 3753
Коментари: 32675
Гласове: 11836
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930