Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
12.05 04:04 - Ей тъй ,,,
Автор: getmans1 Категория: Политика   
Прочетен: 315 Коментари: 8 Гласове:
4


Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
                                                                         * * * * *
                                                              ДА НЕ СЕ ЗАБРАВЯ!


image

                                                            ... ЧУДО СЕ ЧУДЯ,

               ПРЕДИ ПЕТ ГОДИНИ ТЕЗИ КЛИПЧЕТА БЯХА ВЕСЕЛИ И ЗАБАВНИ,

                                                А ДНЕС СА ПРОСТО, ПОШЛИ"

                                                     ... ЪХЪ, ЧУДО СА ЧУДА :):):)

                                                                            * * *
  





Гласувай:
4



1. syrmaepon - Сега започва нова - стара песен: https://www.youtube.com/watch?v=647NQve8NIs
12.05 08:25
тези руснаци, които сколосаха да избягат от СССР и РФ са крайно нещастни, че няма да са победители и да участват лично в победните щурмове....
цитирай
2. getmans1 - syrmaepon - ... https://www.youtube.com/watch?v=647NQve8NIs 08:25
12.05 09:09
... ЪХЪ, спомнян си го ама вече попадна в графата, "пошли" :)))


syrmaepon написа:
тези руснаци, които сколосаха да избягат от СССР и РФ са крайно нещастни, че няма да са победители и да участват лично в победните щурмове....

цитирай
3. petgrig - Копейките
12.05 09:38
имат една гънка по рождение в това дето е на раменете им и не могат да вдянаг че война през 21-ви век не се печели с жива сила. Те и ВСВ са щели да загубят без американския ленд лийз де колкото и да не им се ще да го признаят.
Зеленски се оказа наистина велик - заложи на технологиите и ударите в дълбочина точно по стратегически обекти дето подхранват военната машина на рашистите. Не като престъпниците които и днес са ударили жилищна сграда.
цитирай
4. getmans1 - Война е, удрят, в началото поне търсеха някакви оправдания макар, че понякога абсурдни сега веч се показват ... дибидюс в целият си блясък..
12.05 10:27
petgrig написа:
имат една гънка по рождение в това дето е на раменете им и не могат да вдянаг че война през 21-ви век не се печели с жива сила. Те и ВСВ са щели да загубят без американския ленд лийз де колкото и да не им се ще да го признаят.
Зеленски се оказа наистина велик - заложи на технологиите и ударите в дълбочина точно по стратегически обекти дето подхранват военната машина на рашистите. Не като престъпниците които и днес са ударили жилищна сграда.

цитирай
5. petgrig - Чай ся,
12.05 11:07
едно е да избиваш нарочно хора и да им сриваш домовете съвсем друго да удсряш по рафинерии и всичко дето обслужва войната.
цитирай
6. getmans1 - Да, така е, ...
12.05 11:41
... но по принцип на война всичко може да се случи а при тях "случайностите" станаха толкова много, че самите те, не им търсят оправдания.


petgrig написа:
едно е да избиваш нарочно хора и да им сриваш домовете съвсем друго да удсряш по рафинерии и всичко дето обслужва войната.

цитирай
7. vencivaleri1951 - Разбира се че е война и разбира се , че Русия ще понася удари, още повече че украинците са
12.05 11:56
са добри бойци и че Украйна бе най добре подготвената съюзна държава във военно отношение защото тя би трябвало първа да понесе , или да нанесе удар . Освен, това, каквото и да казвате, това са два народа с общ корен и дълго време в една държава е еднаква съдба. Стига да погледнем кариерата на Сирски и Залужни от курсанти до слушатели в академиите ще се убедим в горенаписаното Сега учтиво казано за неадекватното твърдение , че количеството не прави качество
Има много битки спечелени от малък брой войска, но редкост са спечелените войни от малки срещу големи държави
Сега за войната
Украйна удари наскоро рафинерията в Краснодар Това е сревнително голяма рафинерия и болезнен удар Въпросът ми е колко рафинерии в Украйна работят и тя не изпитва ли силен недостиг на горива?
Украйна ударя не един и два пъти отделни енергообекти и прави прекъсвания на електрозахранването на отделни райони Въпросът ми е , какво е състоянието на украинската енергетика като цяло Остана ли въобще електроцентрала изван атомните, които по понятни причини не се атакуват
Украйна често прокарва дронове и ракети в Крим, Севастопол Принуди руснаците да преместят черноморските си кораби в Новоросийск-военни , а и търговски
Въпрос какво е състоянието на черноморския флот на Украйна, какво е състоянието на черноморските пристанища на Украйна, не е ли Челно море вече почти затворено за Украйна Не правят ли мазало по време на масирани удари именно побЕгналите руски от севастопол и темрюк руски кораби и подводници
Украинците ударили този и ли онзи военен завод, което нарушило обема на общата продукция Въпрос-какъв процент от ракети , авиобомби и въобще боеприпаси е производство на Украйна и колко би издържала без западно въоръжение.
Икономиката на Русия дава назад Така е, но западни са твърденията че русия има резерв в злато и валута близо към трилион в долари-тоест като номинал 1/3 от БВП
Въпрос, Колко са такива страни/от големитеикономики/ в света А Украйна как е?
Кратък коментар към това-как количеството преминава в качесто , а и е доказано с основен закон -за Количествените натрупвания и качествени изменения
цитирай
8. getmans1 - Учили сме поедно и също време, 2 г. раьлика мислиш ли, че не съм чувал за този закон за качеството и количеството ...
12.05 14:01
... ДАЖЕ И СЪВЕТИ МОГА ДА ТИ ДАМ - На пример да го приложиж в блоговите си изяви и ОСОБЕНО в коментарната си дейност.

...Заливаш ни с огромно количество данни УЖ статистиче но в същостни заблуждаваш ... даже ЧП избягва въпросът ми, "били те цитирал в компания на спесиалисти.
Иначе много обичаш да "цитираш" официални данни ... РОССТАТ не може ДА ПОБЛИКУВА И РАЗПРОСТРАНЯВА данни БЕЗ РАЗРЕШЕНИЕТО на правителството - бил си управленец и съсигост знаеш какво значе това

vencivaleri1951 написа:
са добри бойци и че Украйна бе най добре подготвената съюзна държава във военно отношение защото тя би трябвало първа да понесе , или да нанесе удар . Освен, това, каквото и да казвате, това са два народа с общ корен и дълго време в една държава е еднаква съдба. Стига да погледнем кариерата на Сирски и Залужни от курсанти до слушатели в академиите ще се убедим в горенаписаното Сега учтиво казано за неадекватното твърдение , че количеството не прави качество
Има много битки спечелени от малък брой войска, но редкост са спечелените войни от малки срещу големи държави
Сега за войната
Украйна удари наскоро рафинерията в Краснодар Това е сревнително голяма рафинерия и болезнен удар Въпросът ми е колко рафинерии в Украйна работят и тя не изпитва ли силен недостиг на горива?
...
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: getmans1
Категория: Политика
Прочетен: 8460556
Постинги: 3757
Коментари: 32703
Гласове: 11848
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930