Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
15.05 00:57 - Лека ви нощ! ...
Автор: getmans1 Категория: Политика   
Прочетен: 551 Коментари: 9 Гласове:
5


Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
                                                                          * * * * * 

image

image

                             ... ИЗВАЖДАНЕТО ТЯЛОТО НА ЕДНО ОТ ДЕЦАТА

                            ИНАЧЕ, НЕ Е ТОЛКОВА ТРАГИЧНО КАТО В ТУАПСЕ

       И ПОЗДРАВЪТ ЩЕ Е ПО -ДРУГ, ДОСТОЕН ЗА РОБИ, ЗОМБИТА И МАНКУРТИ.

                                             ... ЪХЪ, ПРИЯТНИ ТАМАСЪМИЩА !!!

                                                                             * * * 







Гласувай:
5



1. getmans1 - Знам, ПО - ЗРАВият няма да ви хареса ... достаточна е и картинката..
15.05 01:01
цитирай
2. vencivaleri1951 - Ужас...мъка!
15.05 06:32
Сега СИ ще откаже планираната визита на Путин в Пекин Ще съкрати чувствително
стокооборота между Киев и Москва , а ако случайно Путин се промъкне тези дни в Пекин въобще няма да разговаря с него, никакво посрещане и съвсем да не се обиди
ще го срещне някой общински съветник в краен квартал на Пекин

Все пак , ако позволиш ще изкажа и моте некомпетентно мнение
На тази среща между Си и Тръмп страшно много "гарнитура и много малко месо"
Китай няма да се откаже нито от партньорството си с Иран и Русия, още повече
пък ще промени политиката си към тайван Ще купи соя и други селскостопански продукти от САЩ, но ще продължи да купува и от Приморието
цитирай
3. vmir - Колко саможертвено!!!
15.05 09:13
путлерските тролове заемат пози на изверги, за да изглежда, че ракетите им удрят по план, график и място!!! (Горките, явно едва сдържат напиращите им сълзи, ама всичко е под контрол, бе, който не вярва, да пита пръцко, он винаги е на място и когато събира доказателства от пиянища и откачалки, винаги ги сверява с кремълские).
цитирай
4. getmans1 - Друга ми беше идеята за снощи ...
15.05 10:20
... но се промени след като видях тази снимка а по-късно прочетох във ВЗГЛЯД, "че всики цели са постигнати"


vmir написа:
путлерските тролове заемат пози на изверги, за да изглежда, че ракетите им удрят по план, график и място!!! (Горките, явно едва сдържат напиращите им сълзи, ама всичко е под контрол, бе, който не вярва, да пита пръцко, он винаги е на място и когато събира доказателства от пиянища и откачалки, винаги ги сверява с кремълские).

цитирай
5. getmans1 - И кой, кой ги твърди неща и я мани тая менте-учтивост, "ако позволиш" ... няма сила на земята, която да спре мисълта на болният мозък.
15.05 11:11
vencivaleri1951 написа:
Сега СИ ще откаже планираната визита на Путин в Пекин Ще съкрати чувствително
стокооборота между Киев и Москва , а ако случайно Путин се промъкне тези дни в Пекин въобще няма да разговаря с него, никакво посрещане и съвсем да не се обиди
ще го срещне някой общински съветник в краен квартал на Пекин

Все пак , ако позволиш ще изкажа и моте некомпетентно мнение
На тази среща между Си и Тръмп страшно много "гарнитура и много малко месо"
Китай няма да се откаже нито от партньорството си с Иран и Русия, още повече
пък ще промени политиката си към тайван Ще купи соя и други селскостопански продукти от САЩ, но ще продължи да купува и от Приморието

цитирай
6. vmir - 5. getmans1 - И кой, кой ги твърди неща и я мани тая менте-учтивост, "ако позволиш" ... няма сила на земята, която да спре мисълта на болният мозък.
15.05 11:46
А, он е много клутурен. И знае, что Малая Токмачка требе да бъде разрушена. Оти Одеса и Харков да видат какво ги чака и сами да пригласят асвабадителите си. Не мое Картаген да се държи 1300 дни, а Малая Токмачка - 1500!!! Ето нахальство каквое то!!!

Малая Токмачка должна быть разрушена!!!
цитирай
7. getmans1 - А-А, знам я тая класация пък и може да я имам някъде...
15.05 12:13
ЗНАМ Я ТАЯ КЛАСАЦИЯ
vmir написа:
А, он е много клутурен. И знае, что Малая Токмачка требе да бъде разрушена. Оти Одеса и Харков да видат какво ги чака и сами да пригласят асвабадителите си. Не мое Картаген да се държи 1300 дни, а Малая Токмачка - 1500!!! Ето нахальство каквое то!!!

Малая Токмачка должна быть разрушена!!!

цитирай
8. belkana - https://x.com/Tendar/status/2055249890377080897
15.05 18:22
Докато ООН се опитва да избегне да посочи очевидния виновник за удара срещу техния конвой в Херсон, Украйна, руснаците пуснаха FPV запис на точно този удар, като показаха абсолютно ясно, че това не е бил някакъв инцидент, а умишлен терористичен удар, който цивилните в Херсон трябва да понасят ежедневно.
цитирай
9. getmans1 - Не са ли го приписали още на "укронациките"?
15.05 22:40
belkana написа:
Докато ООН се опитва да избегне да посочи очевидния виновник за удара срещу техния конвой в Херсон, Украйна, руснаците пуснаха FPV запис на точно този удар, като показаха абсолютно ясно, че това не е бил някакъв инцидент, а умишлен терористичен удар, който цивилните в Херсон трябва да понасят ежедневно.

цитирай
Търсене

За този блог
Автор: getmans1
Категория: Политика
Прочетен: 8422351
Постинги: 3757
Коментари: 32703
Гласове: 11848
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930