Постинг
16.05 00:39 -
Явно и това е генетика ...
Автор: getmans1
Категория: Политика
Прочетен: 1569 Коментари: 4 Гласове:
Последна промяна: 16.05 00:44
Прочетен: 1569 Коментари: 4 Гласове:
4
Последна промяна: 16.05 00:44
* * * * *
ДА ПОЛЗВАШ КАТО ДОВОД
"ПИСМО" ОТ УМРЯЛ ЧОВЕК В СЛУЧАЯ, РАЗГОВОР.

9. ЛЪЖИeri1951 - Гоче, оказа се че и в случая родословите е полезно
08.05 18:26 Водих си кучетата в квартала на лекар Ветеринарният кабенет е срещу кооперацията на ген Марин Докато чаках го мернах да се прибира от пазар Спрях го и между дежурното как сте, добре изглеждаш се поинтересувах за снощната ти забележка
... ТЪЖНО, ЧЕ И ГРОЗНО!
ЗА ТАЯ ГЕНЕТИКА ВЕЧЕ НЯМАМ ДУМИ.
.. ЪХЪ, НЯМАМ ДУМИ !!!
* * *
ДА ПОЛЗВАШ КАТО ДОВОД
"ПИСМО" ОТ УМРЯЛ ЧОВЕК В СЛУЧАЯ, РАЗГОВОР.
|
|---|
9. ЛЪЖИeri1951 - Гоче, оказа се че и в случая родословите е полезно
08.05 18:26 Водих си кучетата в квартала на лекар Ветеринарният кабенет е срещу кооперацията на ген Марин Докато чаках го мернах да се прибира от пазар Спрях го и между дежурното как сте, добре изглеждаш се поинтересувах за снощната ти забележка
... ТЪЖНО, ЧЕ И ГРОЗНО!
ЗА ТАЯ ГЕНЕТИКА ВЕЧЕ НЯМАМ ДУМИ.
.. ЪХЪ, НЯМАМ ДУМИ !!!
* * *
1.
vencivaleri1951 -
Лапсус-не познавам генерал марин, а сме и различни набори не мисля и че живееше
16.05 02:00
16.05 02:00
близо при ветеринаря
При мен се случват тези неща Става въпрос за втория космонавт лександър Александров, с когото сме набори , познавам го от Плевен / той в долна митрополия/още Служил е и при баща ми Него го попитах за стратегическите ракети , а той каза че няма проблем и в силоза да се върнат . Много добре знам че почина ген марин, слушах и радев какво каза за него а и кой ли не писа за него Аз не знаех дори че александров е станал генерал защото отиде в БАН
Тогава стана въпрос за Марин, който като вице се сеща за него и още на първата си година като вице напомня за Алексадров Последният се пошегува с производството си че се случило с производство на Борисов-връзкарски производства били
Вероятно от тами и съм праснал името на Марин
Разбира се за теб това е измъкване, но вярваш ли , че не съм разбрал , че ген Марин почина Кой не писа за това? Не един път съм споменавал за проблема си
А същността на разговора беше следната
Колегата ти бърка-изгарят космическите кораби в атмосферата , но говорим за различни скорости Специално Топол за която говориш първата е моноблокова, втората носи повече от 5 бойни глави . Те се движат в зависимост от това как са програмирани -могат и в силоза да се върнат-има такава програма самоунищожаване , когато самата атака е предизвикана автоматично-т нар Мъртва ръка
Да кажем първите четри глави удрят целите, а петата унищожава дислокацията си и това било задължително при автоматичните изстрелвания
топол нямало проблем и на колела да стигнат до украйна защото имало и мобилен вариант
цитирайПри мен се случват тези неща Става въпрос за втория космонавт лександър Александров, с когото сме набори , познавам го от Плевен / той в долна митрополия/още Служил е и при баща ми Него го попитах за стратегическите ракети , а той каза че няма проблем и в силоза да се върнат . Много добре знам че почина ген марин, слушах и радев какво каза за него а и кой ли не писа за него Аз не знаех дори че александров е станал генерал защото отиде в БАН
Тогава стана въпрос за Марин, който като вице се сеща за него и още на първата си година като вице напомня за Алексадров Последният се пошегува с производството си че се случило с производство на Борисов-връзкарски производства били
Вероятно от тами и съм праснал името на Марин
Разбира се за теб това е измъкване, но вярваш ли , че не съм разбрал , че ген Марин почина Кой не писа за това? Не един път съм споменавал за проблема си
А същността на разговора беше следната
Колегата ти бърка-изгарят космическите кораби в атмосферата , но говорим за различни скорости Специално Топол за която говориш първата е моноблокова, втората носи повече от 5 бойни глави . Те се движат в зависимост от това как са програмирани -могат и в силоза да се върнат-има такава програма самоунищожаване , когато самата атака е предизвикана автоматично-т нар Мъртва ръка
Да кажем първите четри глави удрят целите, а петата унищожава дислокацията си и това било задължително при автоматичните изстрелвания
топол нямало проблем и на колела да стигнат до украйна защото имало и мобилен вариант
Ъзъ
цитирай... това НЕ ПРОМЕНЯ ФАКТА, че аз коректно контрирам НАПИСАНО ОТ ТЕБЕ - сега ти погледни как ти "ДОБРОНАМЕРЕЕНО" сплетничиш и измисляш клюки зад гърбът ми.
... ПРОЧЕЕ, върни се на него постинг, погледни как не се намесвам в рзговорът ви с Жоро ... После си помисли ЗАЩО СЕГА, а не тогава ти правя "подсечка".
цитирай... ПРОЧЕЕ, върни се на него постинг, погледни как не се намесвам в рзговорът ви с Жоро ... После си помисли ЗАЩО СЕГА, а не тогава ти правя "подсечка".
vencivaleri1951 написа:
близо при ветеринаря
При мен се случват тези неща Става въпрос за втория космонавт лександър Александров, с когото сме набори , познавам го от Плевен / той в долна митрополия/още Служил е и при баща ми Него го попитах за стратегическите ракети , а той каза че няма проблем и в силоза да се върнат . Много добре знам че почина ген марин, слушах и радев какво каза за него а и кой ли не писа за него Аз не знаех дори че александров е станал генерал защото отиде в БАН
Тогава стана въпрос за Марин, който като вице се сеща за него и още на първата си година като вице напомня за Алексадров Последният се пошегува с производството си че се случило с производство на Борисов-връзкарски производства били
Вероятно от тами и съм праснал името на Марин
Разбира се за теб това е измъкване, но вярваш ли , че не съм разбрал , че ген Марин почина Кой не писа за това? Не един път съм споменавал за проблема си
А същността на разговора беше следната
Колегата ти бърка-изгарят космическите кораби в атмосферата , но говорим за различни скорости Специално Топол за която говориш първата е моноблокова, втората носи повече от 5 бойни глави . Те се движат в зависимост от това как са програмирани -могат и в силоза да се върнат-има такава програма самоунищожаване , когато самата атака е предизвикана автоматично-т нар Мъртва ръка
Да кажем първите четри глави удрят целите, а петата унищожава дислокацията си и това било задължително при автоматичните изстрелвания
топол нямало проблем и на колела да стигнат до украйна защото имало и мобилен вариант
При мен се случват тези неща Става въпрос за втория космонавт лександър Александров, с когото сме набори , познавам го от Плевен / той в долна митрополия/още Служил е и при баща ми Него го попитах за стратегическите ракети , а той каза че няма проблем и в силоза да се върнат . Много добре знам че почина ген марин, слушах и радев какво каза за него а и кой ли не писа за него Аз не знаех дори че александров е станал генерал защото отиде в БАН
Тогава стана въпрос за Марин, който като вице се сеща за него и още на първата си година като вице напомня за Алексадров Последният се пошегува с производството си че се случило с производство на Борисов-връзкарски производства били
Вероятно от тами и съм праснал името на Марин
Разбира се за теб това е измъкване, но вярваш ли , че не съм разбрал , че ген Марин почина Кой не писа за това? Не един път съм споменавал за проблема си
А същността на разговора беше следната
Колегата ти бърка-изгарят космическите кораби в атмосферата , но говорим за различни скорости Специално Топол за която говориш първата е моноблокова, втората носи повече от 5 бойни глави . Те се движат в зависимост от това как са програмирани -могат и в силоза да се върнат-има такава програма самоунищожаване , когато самата атака е предизвикана автоматично-т нар Мъртва ръка
Да кажем първите четри глави удрят целите, а петата унищожава дислокацията си и това било задължително при автоматичните изстрелвания
топол нямало проблем и на колела да стигнат до украйна защото имало и мобилен вариант
Търсене
Блогрол
1. Украйна налага забрани за руски книги и музика - I-ва част
2. УКРАЙНА - двете и страници история и руският език ... II-ра част
3. УКРАЙНА -„ двете страници" история и руският език ...III -та част
4. УКРАЙНА -„ двете страници" история и руският език ... IV - та част
5. УКРАЙНА -„ двете страници" история и руският език ... V - та част
2. УКРАЙНА - двете и страници история и руският език ... II-ра част
3. УКРАЙНА -„ двете страници" история и руският език ...III -та част
4. УКРАЙНА -„ двете страници" история и руският език ... IV - та част
5. УКРАЙНА -„ двете страници" история и руският език ... V - та част
