Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
16.05 00:39 - Явно и това е генетика ...
Автор: getmans1 Категория: Политика   
Прочетен: 1469 Коментари: 4 Гласове:
4

Последна промяна: 16.05 00:44

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
                                                                         * * * * *
                                                      ДА ПОЛЗВАШ КАТО ДОВОД

                                 "ПИСМО" ОТ УМРЯЛ ЧОВЕК  В СЛУЧАЯ, РАЗГОВОР.

                                           image
                                               
                   
                     Роден  8 януари 1942 г. Батак, Царство България
                         Починал 18 март 2024 г. (82 г.) София, България
     
 


9. ЛЪЖИeri1951 - Гоче, оказа се че и в случая родословите е полезно

08.05 18:26 Водих си кучетата в квартала на лекар Ветеринарният кабенет е срещу кооперацията на ген Марин Докато чаках го мернах да се прибира от пазар Спрях го и между дежурното как сте, добре изглеждаш се поинтересувах за снощната ти забележка


                                                   ... ТЪЖНО, ЧЕ И ГРОЗНО!

                                        ЗА ТАЯ ГЕНЕТИКА ВЕЧЕ НЯМАМ ДУМИ. 


                                                         .. ЪХЪ, НЯМАМ ДУМИ !!!

                                                                            * * *  



Гласувай:
4



Следващ постинг
Предишен постинг

1. vencivaleri1951 - Лапсус-не познавам генерал марин, а сме и различни набори не мисля и че живееше
16.05 02:00
близо при ветеринаря
При мен се случват тези неща Става въпрос за втория космонавт лександър Александров, с когото сме набори , познавам го от Плевен / той в долна митрополия/още Служил е и при баща ми Него го попитах за стратегическите ракети , а той каза че няма проблем и в силоза да се върнат . Много добре знам че почина ген марин, слушах и радев какво каза за него а и кой ли не писа за него Аз не знаех дори че александров е станал генерал защото отиде в БАН
Тогава стана въпрос за Марин, който като вице се сеща за него и още на първата си година като вице напомня за Алексадров Последният се пошегува с производството си че се случило с производство на Борисов-връзкарски производства били
Вероятно от тами и съм праснал името на Марин
Разбира се за теб това е измъкване, но вярваш ли , че не съм разбрал , че ген Марин почина Кой не писа за това? Не един път съм споменавал за проблема си
А същността на разговора беше следната
Колегата ти бърка-изгарят космическите кораби в атмосферата , но говорим за различни скорости Специално Топол за която говориш първата е моноблокова, втората носи повече от 5 бойни глави . Те се движат в зависимост от това как са програмирани -могат и в силоза да се върнат-има такава програма самоунищожаване , когато самата атака е предизвикана автоматично-т нар Мъртва ръка
Да кажем първите четри глави удрят целите, а петата унищожава дислокацията си и това било задължително при автоматичните изстрелвания
топол нямало проблем и на колела да стигнат до украйна защото имало и мобилен вариант
цитирай
2. krumbelosvet - Ъхъ
16.05 07:22
Ъзъ
цитирай
3. vmir - Истината: https://youtube.com/shorts/2DZ-iYyJ5co?is=2XxGZD5X5DkIVUgy
16.05 08:43
цитирай
4. getmans1 - Дори и така да е,
16.05 10:30
... това НЕ ПРОМЕНЯ ФАКТА, че аз коректно контрирам НАПИСАНО ОТ ТЕБЕ - сега ти погледни как ти "ДОБРОНАМЕРЕЕНО" сплетничиш и измисляш клюки зад гърбът ми.

... ПРОЧЕЕ, върни се на него постинг, погледни как не се намесвам в рзговорът ви с Жоро ... После си помисли ЗАЩО СЕГА, а не тогава ти правя "подсечка".


vencivaleri1951 написа:
близо при ветеринаря
При мен се случват тези неща Става въпрос за втория космонавт лександър Александров, с когото сме набори , познавам го от Плевен / той в долна митрополия/още Служил е и при баща ми Него го попитах за стратегическите ракети , а той каза че няма проблем и в силоза да се върнат . Много добре знам че почина ген марин, слушах и радев какво каза за него а и кой ли не писа за него Аз не знаех дори че александров е станал генерал защото отиде в БАН
Тогава стана въпрос за Марин, който като вице се сеща за него и още на първата си година като вице напомня за Алексадров Последният се пошегува с производството си че се случило с производство на Борисов-връзкарски производства били
Вероятно от тами и съм праснал името на Марин
Разбира се за теб това е измъкване, но вярваш ли , че не съм разбрал , че ген Марин почина Кой не писа за това? Не един път съм споменавал за проблема си
А същността на разговора беше следната
Колегата ти бърка-изгарят космическите кораби в атмосферата , но говорим за различни скорости Специално Топол за която говориш първата е моноблокова, втората носи повече от 5 бойни глави . Те се движат в зависимост от това как са програмирани -могат и в силоза да се върнат-има такава програма самоунищожаване , когато самата атака е предизвикана автоматично-т нар Мъртва ръка
Да кажем първите четри глави удрят целите, а петата унищожава дислокацията си и това било задължително при автоматичните изстрелвания
топол нямало проблем и на колела да стигнат до украйна защото имало и мобилен вариант

цитирай
Търсене

За този блог
Автор: getmans1
Категория: Политика
Прочетен: 8398977
Постинги: 3752
Коментари: 32673
Гласове: 11834
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930