Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
18.05 15:30 - К'во бе, не ли вярно? ...
Автор: getmans1 Категория: Политика   
Прочетен: 1047 Коментари: 17 Гласове:
4

Последна промяна: 18.05 22:19

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
                                                                         * * * * * 


image

                                               ... ЪХЪ, ОСОБЕННО "ЗВЕРСКА" :):):)

                                                                           * * *  











Гласувай:
4



Следващ постинг
Предишен постинг

1. getmans1 - СпециЯлно за русоробите и като по-ЗДРАВ ... моля, руската версия в третото ПОШЛО клипче :):):)
18.05 15:54
цитирай
2. syrmaepon - Бангаранга, движуха
18.05 16:00
и въобще хаос - все по плану как любит кремлевский жител....

*

От две- три години въобще не следя Евровизия, и преди частично. Но тази година , по изключение, разгледах клиповете, иначе нямам търпение за толкова дълго шоу. Ако вземем предвид и цялото сценично оформление и режисура, впечетлението е ужас - Бангаранга наистина е сред добрите.

*
цитирай
3. milototo - Политическа „експертиза“
18.05 16:07
В блога пак е шумно, ври и кипи,
„Гетманс“ анализи тежки реди.
С клипчета стари и лозунг познат,
строи си човека виртуален свят.

„Кво’ бе, не ли вярно?“ – пита със плам,
а в коментарите – празно и сам.
Диагнози поставя, лекува със хъс,
но май накрая ще удари на къс.

Пише за изток, мечтае за запад,
думите негови кротко си капят.
Ех, „експерте“ блогърски, спри се за миг,
че стана за смях със своя език!
цитирай
4. getmans1 - А, то и аз така, ...
18.05 16:56
... но нашенските "таваришчи" побесняха да хейтят, и що да не им едигна малко прах да дишат и да пикат гас :)

Снощи си бях в Русе и днес цял предиобяд тичах по задачи, и по обяд тръгнаах за село ... редовно спирам в едно село пия си кафето в едно заведенийце, малко по-млади от мен турци го държат. Та, днес заварвам собственичката да обсъждат с два набори да точно този хейт. Пристигам на село и на пейката на съседите седянка, темата същата - преди година или две пяла на празника на общината пяла, гледали я,останали впечатлени от държанието и, към публиката и особено към дечицата.

... Само глупаци могат да си мислят, че по селата бабите нямат ФБ-ци, не си чатят в Месинджър и не знаят к'во е "сатанизъм"


syrmaepon написа:
и въобще хаос - все по плану как любит кремлевский жител....

*

От две- три години въобще не следя Евровизия, и преди частично. Но тази година , по изключение, разгледах клиповете, иначе нямам търпение за толкова дълго шоу. Ако вземем предвид и цялото сценично оформление и режисура, впечетлението е ужас - Бангаранга наистина е сред добрите.

*

цитирай
5. getmans1 - @ milototo - знам, че редовно четеш постингите ми затова не надничай "инкогнито" и ...
18.05 17:10
... И, с това кьопаво стихоплетство няма да ме Фпечатлиш тъй да знаеш - само си ми смешен, как се самозадействаш матросоФски да ми даваш наклон на ... дедова, Давай, колкото повече, толкова по ми е хубаво, анадък му!?


milototo написа:
В блога пак е шумно, ври и кипи,
„Гетманс“ анализи тежки реди.
С клипчета стари и лозунг познат,
строи си човека виртуален свят.

„Кво’ бе, не ли вярно?“ – пита със плам,
а в коментарите – празно и сам.
Диагнози поставя, лекува със хъс,
но май накрая ще удари на къс.

Пише за изток, мечтае за запад,
думите негови кротко си капят.
Ех, „експерте“ блогърски, спри се за миг,
че стана за смях със своя език!

цитирай
6. belkana - 1. getmans1 - СпециЯлно за русоробите и като по-ЗДРАВ
18.05 17:47
супер поздрав!
цитирай
7. milototo - Гетмансе, кой си ти, че да казваш кой ...
18.05 18:23
Гетмансе, кой си ти, че да казваш кой къде да гледа?
Блогът не ти е бащиния, нито селска беседа.
Ще надничам, където поискам — ясно ли е, герой?
Интернетът не почва от теб и не свършва с твоя вой.

Седнал да се правиш на страшен капацитет,
а бълваш едни и същи мантри за пореден път подред.
Със селски фейсбук „разузнавания“ и кръчмарски анализ
се мислиш за фактор, а си комичен рецидив и навик.

„Прах да дишат“ — ахах, недей се надъхва така,
че прах вдига само каруцата ти от миналия век едва.
Подскачаш във CAPS LOCK като счупен грамофон,
дето се върти в една бразда със жален фон.

И много ми е смешно как се биеш в гърдите,
че бабите имали Messenger и следели звездите.
Евала, открил си XXI век с три дни закъснение —
чакаме следващото ти велико откровение.

Наричаш другите смешни, а сам си пародия жива —
на форумен „вожд“ със самочувствие фалшиво и криво.
Под всеки пост едно и също театро играеш —
псуваш, подмяташ, после сам се потупваш и лаеш.

Та недей ми обяснява кой какво да чете —
не си цензор, не си съдник, не си БКП.
Ти си просто шумен коментар със претенции големи,
дето се мисли за буря, а е течение от стари проблеми.

цитирай
8. getmans1 - @belkana - Премахнах "пошлото" клипче ...
18.05 19:06
... и добавих още два кавъра на латински и турски. Има го на всякакви, дори и в стил метъл "метъл".

Гледам, че туканка:) един се пъне да направи кавър в стил "Бетонка" :)))


belkana написа:
супер поздрав!

цитирай
9. getmans1 - Разбира се, че си смешник - ти се влачиш отдире ми и съответно - дишаш прах и пикаш гас. Полагати се и получаваш1
18.05 19:15
milototo написа:
Гетмансе, кой си ти, че да казваш кой къде да гледа?
Блогът не ти е бащиния, нито селска беседа.
Ще надничам, където поискам — ясно ли е, герой?
Интернетът не почва от теб и не свършва с твоя вой.

...

Наричаш другите смешни, а сам си пародия жива —
на форумен „вожд“ със самочувствие фалшиво и криво.
Под всеки пост едно и също театро играеш —
псуваш, подмяташ, после сам се потупваш и лаеш.

...


цитирай
10. vmir - Искат движуха, а се плашат от Бангаранга.
18.05 19:21
цитирай
11. getmans1 - Даже не знаят какво искат, пък и не са сигурни дали могат да го изсерат.
18.05 20:07
vmir написа:
Искат движуха, а се плашат от Бангаранга.

цитирай
12. vacsine - Даже не знаят какво искат, пък и не са ...
18.05 21:56
getmans1 написа:
Даже не знаят какво искат, пък и не са сигурни дали могат да го изсерат.
vmir написа:
Искат движуха, а се плашат от Бангаранга.


Това ми напомня за оня виц за маймуната в бара и билярдната топка :)
цитирай
13. getmans1 - Ми, да вземат и даа се поучат от маймуната :)))
18.05 22:18
vacsine написа:
getmans1 написа:
Даже не знаят какво искат, пък и не са сигурни дали могат да го изсерат.
vmir написа:
Искат движуха, а се плашат от Бангаранга.


Това ми напомня за оня виц за маймуната в бара и билярдната топка :)

цитирай
14. diman - Смешникът с нескопосаните стихчета,
18.05 22:31
дето се опитваш дилетански да стихоплетстваш и пишеш всичко в мерена реч -
Ех, защо не си поет като Пишурката? Каква ли ода би написал на на баба си на хурката!
/по Ботев/
Смешен си, човече, с тези бръснаро-бояджийски по стил римОвани произведения.
цитирай
15. getmans1 - Абцолютно случайно попаднах ...
19.05 00:07
... на този "поетин" точно когато написал цяла поема за мен и от тогава явно се влачи подире ми и ... диша прах и пикаа гас из блога.

... Даже не съм проверявал от кога и тоз нездрав интрес към мен


diman написа:
дето се опитваш дилетански да стихоплетстваш и пишеш всичко в мерена реч -
Ех, защо не си поет като Пишурката? Каква ли ода би написал на на баба си на хурката!
/по Ботев/
Смешен си, човече, с тези бръснаро-бояджийски по стил римОвани произведения.

цитирай
16. milototo - До две празни кратунки
19.05 13:21
Димане, с Пишурката ме мериш — тежък комплимент, мерси,
ама ти си критик кръчмарски с талант за празни фрази и мустаци.
„Бръснаро-бояджийски стил“ — голям анализ, евала, брат,
ти явно си Елин Пелин, заседнал в панелен чат.

А Гетманс пак се влачи с лафа за прах и газ —
повтаряш го така упорито, че вече стана виц за вас.
Подире му съм бил? Споко, недей трепери —
не следвам аз каруци, особено без кон и без спирачки отпреде.

Голям „фактор“ в блога, голямо самочувствие, CAPS LOCK и вой,
а като махнеш позите — оставаш квартален герой.
Събирате се двама-трима, тупате се по гърдите,
като пенсионерски рок бенд със скъсани струни и мечтите.

Единият рецитира „прах“, другият „Пишурката“ вади,
а отвън светът си бачка и хич не ви награждава с аплодисменти и фанфари.
Та лафете си, момчета, правете си театър до зори —
щом аз ви паля толкоз, значи още ви боли
цитирай
17. diman - Мдаа, светът си живее и си гони интересите,
21.05 01:37
а лудият с инфантилните стихчета умора няма...и се има за много оригинален...Какви ли амбиции го тресат, горкият...неосъществен Шекспир...
Много малък процент на олигофрения даде навремето един професор за българите. Не 80%, а над 90% е вече. Струи от всякъде и прелива и тук в стихове на болни милотота.
Пази Боже!
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: getmans1
Категория: Политика
Прочетен: 8470840
Постинги: 3760
Коментари: 32726
Гласове: 11858
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930