Постинг
20.05 00:03 -
Дума имат кадрите от монитора, аз съм почти "пас" ...
* * * * *
БЕЗ ДУМИ И С МАЛКО ДУМИ
ПЪРВО "БЕЗ ДУМИ"

... И С МАЛКО ДУМИ

... ДЕЦАТА ОТ МАЛКИ ТРЯБВА ДА СЕ НАУЧАТ КАК СЕ ГОВОРИ
НА ГОСУДАР С ВИСОК РЕЙТИНГ
... ЪХЪ, ТЪЙ БИЛО, ТЪЙ Е, И ТЪЙ ЩЕ БЪДЕ !!!
* * *
БЕЗ ДУМИ И С МАЛКО ДУМИ
ПЪРВО "БЕЗ ДУМИ"

... И С МАЛКО ДУМИ

... ДЕЦАТА ОТ МАЛКИ ТРЯБВА ДА СЕ НАУЧАТ КАК СЕ ГОВОРИ
НА ГОСУДАР С ВИСОК РЕЙТИНГ
... ЪХЪ, ТЪЙ БИЛО, ТЪЙ Е, И ТЪЙ ЩЕ БЪДЕ !!!
* * *
МОСКВА ЩЕ ПАДНЕ, ЖИВЕЙТЕ В УЖАС
Генералният секретар на ОНД нарече напад...
Военното дело в последната РоZZия
Генералният секретар на ОНД нарече напад...
Военното дело в последната РоZZия
Следващ постинг
Предишен постинг
... Препоръчвам ви ги, че ще научите как там "работят" робите и ... вас.
... А, най-важната новинка ще ви съобщя лично;
- Олена Зеленска не е била разследвана и сега не се разследева. Малка подробност е, за това никакъв опозиционен сайт в Украна и чъжбина не е съобщавал - Русийката не се брои.
СЛАВА УНИАНА !!!
цитирай... А, най-важната новинка ще ви съобщя лично;
- Олена Зеленска не е била разследвана и сега не се разследева. Малка подробност е, за това никакъв опозиционен сайт в Украна и чъжбина не е съобщавал - Русийката не се брои.
СЛАВА УНИАНА !!!
Китяйският език /посколько он нам пригодится/ е ползван в Русия между 60-80000
души, а руският в Китай се ползва от близо милион душе. Това говори ли за някакво господство ?
Русия имаше стокооборот аколо 250млрд долара годишно с Европа , а преди 20 години под 50 млрд с Китай Сега общо взето е обратното според митническите декларации Намесвам митниците защото вече документите за внос на руски стоки в
Европа се правят на индийски, китайски и други езици
За по малко от година откакто важи безвизовия режим между Китай и Русия-русия е посетена от близо 2млн китайски граждани общо-като туризъм, бизнес и лични отношения/покана/ Тоест от горенаписаното се подразбира, че при този темп на развитие на икономическите и търговски отношения между двете страни е необходимо да се изучават и двата езика И ще препоръчам да се пита АЛ, дали в Западните курорти , подобно на българските руският бе и е ползван в туристическия сервис-меню, хотелиери, туроператори...За господство ли става въпрос
А пък за Путин да не говорим-унижават го как го хванат китайците Си вече 25 пъти утижава Путин и най-малко още 2пъти тази година ще го унижи Ами то е голямо унижение да те срещне външния министър/който и е член на китайското Политбюро/не знам дали още се нарича така/, но и Путин поради злопаметност се опитва да унижава СИ като най-често го посреща Лавров , който е безгласна буква вероятно в Руското управление
Не стига това, ама Путин си нама пари и за хотел дори Ще го приютат в резиденция.
След това Путин го разхождаха като важен гост нагоре-надолу, без да го преуморяват с работа От Путин се иска обаче сума ти документи и договори да подпише , или да присъства на подписването им. Тоест не го канят на софра , а да бачка Е , няма да го оставят гладен...
И да питам нещо и аз Гугъл и Ал
Защо и УНИАН и Делиормана търсят под вола теле? Не е ли напълно нормално при такъв тем на нарастване на търговски, икономически , полетическ, културни отношение между две страни, да се увеличават и хората ползващи двата езика
Какво унижение е Путин на трапа да е посрещнат от външния министър, още повече че тази среща бе подготвена под ръководството на Лавров от руска страна и вероятно колегата му от китайска.
След това , не е ли липса на такт и възпитание да се търси не до там добре изглеждаща фотография на човек борещ се за живота си и личното и отношение към войната в известна степен винаги е било по различно от това в Кремъл и всъщност е много добре изглеждащо миньонче
Колкото до Елена-Олена фактични са:
-наличието на такива материали в руски и проруски медии
-Лично чух укаински депутат/лидер в гей обществото/
и винаги много критичен към Зеленски да се изказва с този наратив в Радата
-Факт е и че Мелани Тръмп не комуникира по никакъв начин със Зеленска на парти което организира самата тя.
Впрочем същият депутат гей в Русия е обявен за терорист и извращенец, така че нито той , нито изданието му могат да се причислят към проруски
-
цитирайдуши, а руският в Китай се ползва от близо милион душе. Това говори ли за някакво господство ?
Русия имаше стокооборот аколо 250млрд долара годишно с Европа , а преди 20 години под 50 млрд с Китай Сега общо взето е обратното според митническите декларации Намесвам митниците защото вече документите за внос на руски стоки в
Европа се правят на индийски, китайски и други езици
За по малко от година откакто важи безвизовия режим между Китай и Русия-русия е посетена от близо 2млн китайски граждани общо-като туризъм, бизнес и лични отношения/покана/ Тоест от горенаписаното се подразбира, че при този темп на развитие на икономическите и търговски отношения между двете страни е необходимо да се изучават и двата езика И ще препоръчам да се пита АЛ, дали в Западните курорти , подобно на българските руският бе и е ползван в туристическия сервис-меню, хотелиери, туроператори...За господство ли става въпрос
А пък за Путин да не говорим-унижават го как го хванат китайците Си вече 25 пъти утижава Путин и най-малко още 2пъти тази година ще го унижи Ами то е голямо унижение да те срещне външния министър/който и е член на китайското Политбюро/не знам дали още се нарича така/, но и Путин поради злопаметност се опитва да унижава СИ като най-често го посреща Лавров , който е безгласна буква вероятно в Руското управление
Не стига това, ама Путин си нама пари и за хотел дори Ще го приютат в резиденция.
След това Путин го разхождаха като важен гост нагоре-надолу, без да го преуморяват с работа От Путин се иска обаче сума ти документи и договори да подпише , или да присъства на подписването им. Тоест не го канят на софра , а да бачка Е , няма да го оставят гладен...
И да питам нещо и аз Гугъл и Ал
Защо и УНИАН и Делиормана търсят под вола теле? Не е ли напълно нормално при такъв тем на нарастване на търговски, икономически , полетическ, културни отношение между две страни, да се увеличават и хората ползващи двата езика
Какво унижение е Путин на трапа да е посрещнат от външния министър, още повече че тази среща бе подготвена под ръководството на Лавров от руска страна и вероятно колегата му от китайска.
След това , не е ли липса на такт и възпитание да се търси не до там добре изглеждаща фотография на човек борещ се за живота си и личното и отношение към войната в известна степен винаги е било по различно от това в Кремъл и всъщност е много добре изглеждащо миньонче
Колкото до Елена-Олена фактични са:
-наличието на такива материали в руски и проруски медии
-Лично чух укаински депутат/лидер в гей обществото/
и винаги много критичен към Зеленски да се изказва с този наратив в Радата
-Факт е и че Мелани Тръмп не комуникира по никакъв начин със Зеленска на парти което организира самата тя.
Впрочем същият депутат гей в Русия е обявен за терорист и извращенец, така че нито той , нито изданието му могат да се причислят към проруски
-
3.
getmans1 -
СЕГА ДАЙ ДА СЕ РАЗБЕРЕМ - следвай "ПОАНТАТА" както САМ ТИ ми мпрепоръча, аз не се падам по "посрещания и тълкуване на знаци" пак ГАМ ТИ излъ
20.05 09:46
20.05 09:46
... Ако ме интересуваше щеше да е в постинга, а там ДВЕ КРАСНОРЕЧИВИ ЕКРАННИ СНИМКИ за които ти не си изгледал НОО коментираш абсолютно неадекватно.
... МАЛКА ЗАБЕЛЕЖКА; Тук е момента за малко ИЗВИНЕНИЕ от моя страна - и в този тя присъства но кадъра който предлагам на вниманието ви е този;
https://www.youtube.com/watch?v=as8jKbLHUTo /клипа ще се отвори/
И честно да ти кажа не изпитвам НИКАКАВИ УГРИЗЕНИЯ ... ТИ ТРЯБВА ДА ГИ ИЗПИТВАШ, че ОПЯТ НЕСВАРЕН т.е. неподготвен упрекваш и СЪДИШ.
... Е, ТАКА НЯМА ДА СТАНЕ - СЕРИОЗНО ВСЕ ДА МИ ПИСВА ОТ ТЕБ ЗАТОВА ПРОЧЕТИ;
- 16.05 23:25 - И празник да имаш , все ще се намери делиорманец да каже лоша дума /ТВОЕТО/
- И МОЕТО ... ком. 3 тук 17.05 01:07 - Де факто и де юре ... НЯМА ДА ТЪРСИШ МНОГО.
цитирай... МАЛКА ЗАБЕЛЕЖКА; Тук е момента за малко ИЗВИНЕНИЕ от моя страна - и в този тя присъства но кадъра който предлагам на вниманието ви е този;
https://www.youtube.com/watch?v=as8jKbLHUTo /клипа ще се отвори/
И честно да ти кажа не изпитвам НИКАКАВИ УГРИЗЕНИЯ ... ТИ ТРЯБВА ДА ГИ ИЗПИТВАШ, че ОПЯТ НЕСВАРЕН т.е. неподготвен упрекваш и СЪДИШ.
... Е, ТАКА НЯМА ДА СТАНЕ - СЕРИОЗНО ВСЕ ДА МИ ПИСВА ОТ ТЕБ ЗАТОВА ПРОЧЕТИ;
- 16.05 23:25 - И празник да имаш , все ще се намери делиорманец да каже лоша дума /ТВОЕТО/
- И МОЕТО ... ком. 3 тук 17.05 01:07 - Де факто и де юре ... НЯМА ДА ТЪРСИШ МНОГО.
vencivaleri1951 написа:
...
След това , не е ли липса на такт и възпитание да се търси не до там добре изглеждаща фотография на човек борещ се за живота си и личното и отношение към войната в известна степен винаги е било по различно от това в Кремъл и всъщност е много добре изглеждащо миньонче
Колкото до Елена-Олена фактични са:
-наличието на такива материали в руски и проруски медии
-Лично чух укаински депутат/лидер в гей обществото/
и винаги много критичен към Зеленски да се изказва с този наратив в Радата
-Факт е и че Мелани Тръмп не комуникира по никакъв начин със Зеленска на парти което организира самата тя.
Впрочем същият депутат гей в Русия е обявен за терорист и извращенец, така че нито той , нито изданието му могат да се причислят към проруски
След това , не е ли липса на такт и възпитание да се търси не до там добре изглеждаща фотография на човек борещ се за живота си и личното и отношение към войната в известна степен винаги е било по различно от това в Кремъл и всъщност е много добре изглеждащо миньонче
Колкото до Елена-Олена фактични са:
-наличието на такива материали в руски и проруски медии
-Лично чух укаински депутат/лидер в гей обществото/
и винаги много критичен към Зеленски да се изказва с този наратив в Радата
-Факт е и че Мелани Тръмп не комуникира по никакъв начин със Зеленска на парти което организира самата тя.
Впрочем същият депутат гей в Русия е обявен за терорист и извращенец, така че нито той , нито изданието му могат да се причислят към проруски
Още в началото на путинската война един рускоезичен от Хабаровск обясняваше , че им е по-изгодно да ги управляват китайците, с тях се разбирали по-добре. Отношението на руските власти към тези хора наистина е отвратително.
цитирай... когато беше водната криза в Донец изправили деца с учителки да молят Путлера си за вода ... "Дяда Путин дай вода!", газ, автобус и т.н. ... Е, да си го кътат бащицата робите.
цитирайsyrmaepon написа:
Още в началото на путинската война един рускоезичен от Хабаровск обясняваше , че им е по-изгодно да ги управляват китайците, с тях се разбирали по-добре. Отношението на руските власти към тези хора наистина е отвратително.
getmans1 написа:
...
- Олена Зеленска не е била разследвана и сега не се разследева. Малка подробност е, за това никакъв опозиционен сайт в Украна и чъжбина не е съобщавал - Русийката не се брои.
СЛАВА УНИАНА !!!
- Олена Зеленска не е била разследвана и сега не се разследева. Малка подробност е, за това никакъв опозиционен сайт в Украна и чъжбина не е съобщавал - Русийката не се брои.
СЛАВА УНИАНА !!!
путлеристите все по-убедително доказват, че не са управляваща, а опозиционна партия на управлението на Зеленски.
vmir написа:
путлеристите все по-убедително доказват, че не са управляваща, а опозиционна партия на управлението на Зеленски.
путлеристите все по-убедително доказват, че не са управляваща, а опозиционна партия на управлението на Зеленски.
Търсене
Блогрол
1. Украйна налага забрани за руски книги и музика - I-ва част
2. УКРАЙНА - двете и страници история и руският език ... II-ра част
3. УКРАЙНА -„ двете страници" история и руският език ...III -та част
4. УКРАЙНА -„ двете страници" история и руският език ... IV - та част
5. УКРАЙНА -„ двете страници" история и руският език ... V - та част
2. УКРАЙНА - двете и страници история и руският език ... II-ра част
3. УКРАЙНА -„ двете страници" история и руският език ...III -та част
4. УКРАЙНА -„ двете страници" история и руският език ... IV - та част
5. УКРАЙНА -„ двете страници" история и руският език ... V - та част

