Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
10.05 00:06 - За ПЕТИ ПЪТ 09.05. и то в условията на реална война ...
Автор: getmans1 Категория: Видео   
Прочетен: 676 Коментари: 4 Гласове:
6


Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
                                                                        * * * * *
                                           КРЕМЪЛ СЪТВОРИ БЕЗУМНА ИСТЕРИЯ


                                                                      И ЗАЩО ?


                                 ЗАЩОТО ЗАБРАВИЛИ С КАКВО  СА ИЗРАСТНАЛИ.

                                                             Тогава лозунга беше;

                                                     "НИКОГА ПОВЕЧЕ ВОЙНА !!!",

                                                         който вожда ви замени с,

                                                           "МОЖЕМ ПОВТОРИТЬ"

                                                 А, С ПЕСЕНТА ВИ ПОЗДРАВЯВАМ.



                         ... ЪХЪ, ЗА ВСИЧКИ ХОРА СЕ ОТНАСЯ И НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ,

                                               ЧЕ СТЕ РОДЕНИ С ПАМЕТ И МИСЪЛ.

                                                                          * * *  





Гласувай:
6



1. getmans1 - "БУДЕМ ПОВТОРИТЬ!" ...
10.05 00:16
... Бог ви е дал разум и памет ... припомнете какво ще повторите и ... с кого този път.

Единственото нещо което можете да направите в Световната история е да замените "Хитлерофашизма" с ... ПУТИНОРАШИЗЪМ.
цитирай
2. vmir - Очарователна песничка. Изпълва те с желание да прегърнеш целия свят, и най-вече добрите миролюбиви хора.. https://www.youtube.com/shorts/MRtCR9q-XMQ
10.05 09:46
"Можем повторить" изтри прекрасните послания и наивните упования в добронамереността на СССР. И породи отвратителни асоциации като: пръцко-смелост, мошеник-откровение, Цефул-писател, Сталин-безстрашие.
цитирай
3. getmans1 - Спомних си я, ...
10.05 11:09
... че спешно я научихме само за два-три дни, най-веротно в трети клас и се пееше все от малките ученици при поводи на фона на голям плакат " НИКОГА ПОВЕЧЕ ВОЙНА!"

... Дето има една дума, закърмен съм с нея - сега просто учуден как така е забравена от русофили всите "последователни" борци за мир.


vmir написа:
- Очарователна песничка. Изпълва те с желание да прегърнеш целия свят, и най-вече добрите миролюбиви хора..

"Можем повторить" изтри прекрасните послания и наивните упования в добронамереността на СССР. И породи отвратителни асоциации като: пръцко-смелост, мошеник-откровение, Цефул-писател, Сталин-безстрашие.

цитирай
4. vmir - 3. getmans1 - Спомних си я, ...
11.05 01:33
getmans1 написа:
...
... Дето има една дума, закърмен съм с нея - сега просто учуден как така е забравена от русофили всите "последователни" борци за мир.


Явно с теб сме от хората, които си подбират нещата по важност. За разлика от всеядните, които не подбират, а поглъщат всичко онова, което им се подхвърля за лична консумация. Да отдадем заслуженото на прасето Наполеон в "Животинската ферма" на Оруел.
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: getmans1
Категория: Политика
Прочетен: 8471897
Постинги: 3761
Коментари: 32732
Гласове: 11860
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930