Постинг
10.05 00:06 -
За ПЕТИ ПЪТ 09.05. и то в условията на реална война ...
* * * * *
КРЕМЪЛ СЪТВОРИ БЕЗУМНА ИСТЕРИЯ
И ЗАЩО ?
ЗАЩОТО ЗАБРАВИЛИ С КАКВО СА ИЗРАСТНАЛИ.
Тогава лозунга беше;
"НИКОГА ПОВЕЧЕ ВОЙНА !!!",
който вожда ви замени с,
"МОЖЕМ ПОВТОРИТЬ"
А, С ПЕСЕНТА ВИ ПОЗДРАВЯВАМ.
... ЪХЪ, ЗА ВСИЧКИ ХОРА СЕ ОТНАСЯ И НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ,
ЧЕ СТЕ РОДЕНИ С ПАМЕТ И МИСЪЛ.
* * *
КРЕМЪЛ СЪТВОРИ БЕЗУМНА ИСТЕРИЯ
И ЗАЩО ?
ЗАЩОТО ЗАБРАВИЛИ С КАКВО СА ИЗРАСТНАЛИ.
Тогава лозунга беше;
"НИКОГА ПОВЕЧЕ ВОЙНА !!!",
който вожда ви замени с,
"МОЖЕМ ПОВТОРИТЬ"
А, С ПЕСЕНТА ВИ ПОЗДРАВЯВАМ.
... ЪХЪ, ЗА ВСИЧКИ ХОРА СЕ ОТНАСЯ И НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ,
ЧЕ СТЕ РОДЕНИ С ПАМЕТ И МИСЪЛ.
* * *
Следващ постинг
Предишен постинг
... Бог ви е дал разум и памет ... припомнете какво ще повторите и ... с кого този път.
Единственото нещо което можете да направите в Световната история е да замените "Хитлерофашизма" с ... ПУТИНОРАШИЗЪМ.
цитирайЕдинственото нещо което можете да направите в Световната история е да замените "Хитлерофашизма" с ... ПУТИНОРАШИЗЪМ.
2.
vmir -
Очарователна песничка. Изпълва те с желание да прегърнеш целия свят, и най-вече добрите миролюбиви хора.. https://www.youtube.com/shorts/MRtCR9q-XMQ
10.05 09:46
10.05 09:46
"Можем повторить" изтри прекрасните послания и наивните упования в добронамереността на СССР. И породи отвратителни асоциации като: пръцко-смелост, мошеник-откровение, Цефул-писател, Сталин-безстрашие.
цитирай... че спешно я научихме само за два-три дни, най-веротно в трети клас и се пееше все от малките ученици при поводи на фона на голям плакат " НИКОГА ПОВЕЧЕ ВОЙНА!"
... Дето има една дума, закърмен съм с нея - сега просто учуден как така е забравена от русофили всите "последователни" борци за мир.
цитирай... Дето има една дума, закърмен съм с нея - сега просто учуден как така е забравена от русофили всите "последователни" борци за мир.
vmir написа:
- Очарователна песничка. Изпълва те с желание да прегърнеш целия свят, и най-вече добрите миролюбиви хора..
"Можем повторить" изтри прекрасните послания и наивните упования в добронамереността на СССР. И породи отвратителни асоциации като: пръцко-смелост, мошеник-откровение, Цефул-писател, Сталин-безстрашие.
"Можем повторить" изтри прекрасните послания и наивните упования в добронамереността на СССР. И породи отвратителни асоциации като: пръцко-смелост, мошеник-откровение, Цефул-писател, Сталин-безстрашие.
getmans1 написа:
...
... Дето има една дума, закърмен съм с нея - сега просто учуден как така е забравена от русофили всите "последователни" борци за мир.
... Дето има една дума, закърмен съм с нея - сега просто учуден как така е забравена от русофили всите "последователни" борци за мир.
Явно с теб сме от хората, които си подбират нещата по важност. За разлика от всеядните, които не подбират, а поглъщат всичко онова, което им се подхвърля за лична консумация. Да отдадем заслуженото на прасето Наполеон в "Животинската ферма" на Оруел.
Търсене
Блогрол
1. Украйна налага забрани за руски книги и музика - I-ва част
2. УКРАЙНА - двете и страници история и руският език ... II-ра част
3. УКРАЙНА -„ двете страници" история и руският език ...III -та част
4. УКРАЙНА -„ двете страници" история и руският език ... IV - та част
5. УКРАЙНА -„ двете страници" история и руският език ... V - та част
2. УКРАЙНА - двете и страници история и руският език ... II-ра част
3. УКРАЙНА -„ двете страници" история и руският език ...III -та част
4. УКРАЙНА -„ двете страници" история и руският език ... IV - та част
5. УКРАЙНА -„ двете страници" история и руският език ... V - та част

